ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ στην Κύπρο
![Crona Group - Αγοράστε ένα ακίνητο απευθείας από τον κατασκευαστή](https://cdn.prod.website-files.com/63a5aef5581f4d9d1f2b97cb/63b7f80d9599ec26a9be1f70_image.webp)
Η ΕΥΘΥΝΗ ΜΑΣ
Η αγορά ακινήτου από εργολάβο στην Κύπρο είναι ένα μεγάλο και σοβαρό βήμα που μπορεί να προσφέρει πολλά οφέλη, καθιστώντας την μια σοφή επενδυτική απόφαση.
Παρόλο που υπάρχουν νομικά και οικονομικά θέματα που φυσικά πρέπει να αντιμετωπιστούν, οι ειδικοί μας είναι εδώ για να σας βοηθήσουν και να σας υποστηρίξουν καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας.
- 01Παρέχουμε μια ποικιλία υπηρεσιών για την εξυπηρέτηση σας. Όπως είναι νομικές, αρχιτεκτονικές και επαγγελματικές κατασκευαστικές συμβουλές για το σχεδιασμό και την κατασκευή ακινήτων. Κατά την παραγγελία, μέχρι και την πώληση τελικών ακινήτων επιπέδου πολυτέλειας, είναι προσαρμοσμένες στις ατομικές σας ανάγκες.
- 02Το εξειδικευμένο προσωπικό μας θα σας βοηθήσει να υπολογίσετε το κόστος κατασκευής είτε το αντικείμενο βρίσκεται υπό ανάπτυξη είτε προτιμάτε να το προσαρμόσετε σε ένα μεμονωμένο έργο. Από την άλλη πλευρά, όταν αγοράζετε ένα έτοιμο ακίνητο, είμαστε εδώ για να σας συμβουλεύσουμε σχετικά με το πιθανό οικονομικό κόστος της καταχώρησης, καθώς και να σας καθοδηγήσουμε σε κάθε νομική πτυχή της σύναψης μιας συναλλαγής, της απόκτησης άδειας διαμονής ή διαβατηρίου.
Υποστηρίζουμε
την αγορά σας
Οι ειδικοί του Ομίλου Crona θα σας βοηθήσουν να περάσετε από όλα τα στάδια της αγοράς ακινήτων. Καθώς, θα ενημερωθείτε λεπτομερώς για το πως μπορείτε να κάνετε μια συναλλαγή για την πώληση και την αγορά ενός ακινήτου στην Κύπρο και θα προσπαθήσουμε να απαντήσουμε σε όλες τις ερωτήσεις σας.
- 01Ο Όμιλος Crona Group παρέχει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών και προσφορών,
- 02Ειδικεύεται σε κατασκευαστικά έργα υψηλού κύρους,
- 03Προσφέρει εσωτερική και εξωτερική ανακαίνιση ακινήτων και χρησιμοποιεί μόνο τη δική της τεχνική,
- 04Στο προσωπικό των επαγγελματιών υπαλλήλων και των ειδικών,
- 05Προσφέρει κατασκευαστικές εργασίες και εσωτερική διακόσμηση.
Υπηρεσίες
Παρέχουμε
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ
Σας ευχαριστώ! Η υποβολή σας ελήφθη!
Ουπς! Κάτι πήγε στραβά κατά την υποβολή της φόρμας.